Nové Město nad Metují

kontakty

Adresa:
Kpt. Jaroše 470, 549 01 Nové Město nad Metují – Krčín

Tel.: +420 491 470 677
Fax: +420 491 470 647
E-mail: kamat@kamat.cz

Otevírací doba:
po–pá 7.00–15.30

E-shop: http://obchod.kamat.cz/

FB profil: Kamat

Vedení společnosti

Jaroslav Andrš, jednatel

Tel.: +420 491 477 320
E-mail: jandrs@kamat.cz

Libor Karniš, provozní ředitel

Tel.: +420 491 477 325
 Mob.: +420 724 020 873
 E-mail: lkarnis@kamat.cz

Richard Bukvald, obchodní ředitel

Mobil: +420 774 341 599
E-mail: rbukvald@kamat.cz

Sekretariát

Tel.: +420 491 470 677
 E-mail: kamat@kamat.cz

Ekonomické oddělení

Ing. Pavel Kukrál, ekonom

Mob.: +420 727 810 910
 E-mail: pkukral@kamat.cz

Pavla Hastrdlová, hlavní účetní

Tel.: +420 491 477 313
 E-mail: phastrdlova@kamat.cz

Marketing

Jitka Doležalová

Tel.: +420 778 744 276
E-mail: jdolezalova@kamat.cz

Obchodní oddělení

Petr Jelen, ředitel provozovny

Tel.: +420 491 477 322
 Mob.: +420 724 827 088
 E-mail: pjelen@kamat.cz

Martin Eimann, obchodní manažer

 Mob.: +420 778 763 756
 E-mail: meimann@kamat.cz

Radek Kolář, obchodník

Tel.: +420 491 477 321 
 Mob.: +420 606 754 311
 E-mail: rkolar@kamat.cz

Petr Vogl, obchodník

Tel.: +420 491 477 327 
 Mob.: +420 602 550 556
 E-mail: pvogl@kamat.cz

Denisa Forejt Dítětová, obchodník

Tel.: +420 491 477 324 
 Mob.: +420 724 004 067
 E-mail: dforejtditetova@kamat.cz

Jaroslava Štafová, obchodník

 Mob.: +420 727 972 246
 E-mail: jstafova@kamat.cz

Filip Hašek, obchodník

Mob.: +420 773 742 813
E-mail: fhasek@kamat.cz

Nákupní oddělení

Pavel Řehák, ředitel nákupu

 Mob.: +420 606 754 310
 E-mail: prehak@kamat.cz

Jaroslav Ryšavý, referent nákupu - elektromateriál

 Mob.: +420 724 002 096
 E-mail: jrysavy@kamat.cz

Jan Rohlena, referent nákupu - kabely

 Mob.: +420 727 810 912
 E-mail: jrohlena@kamat.cz

Jan Hovorka, referent nákupu

 Mob.: +420 773 797 619
 e-mail: jhovorka@kamat.cz

Sklad

Jiří Šmída, vedoucí skladu, doprava

Tel.: +420 491 477 323
 Mob.: +420 602 611 259
 E-mail: jsmida@kamat.cz

Drahomíra Štěpánová, příjem

Tel.: +420 491 477 326
 E-mail: dstepanova@kamat.cz

Výpočetní technika, informační systém

Tomáš Semelbauer, manažer kvality, IT

Mob.: +420 602 160 107
 E-mail: tsemelbauer@kamat.cz

Ing. Petr Neumann,manažer IS

Mob.: +420 606 746 077
 E-mail: pneumann@kamat.cz

Pokud nevíte, který kontakt zvolit, volejte prosím recepci (+420 491 470 677), rádi Vás přepojíme na správného pracovníka.

 

 

 

fotky

 

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku