Olomouc

 Hlavní sklad Olomouc

akční nabídka

kontakty

Adresa:
Tovární 45, 772 00

Tel.: +420 585 569 111
Fax: +420 585 226 283
E-mail: obchod@elektrozbozi.cz

Otevírací doba:
Po-Pá 7:00 - 15:30

Zákaznické oddělení

Havlíček Milan
Tel.:  +420 585 569 230
Mobil: +420 605 221 235
E-mail: havlicek@elektrozbozi.cz

Konupková Miroslava
Tel.: +420 585 569 238
E-mail: konupkova@elektrozbozi.cz

Obchodní oddělení

Zácha Zbyněk
Mobil: +420 605 221 237
E-mail: zacha@elektrozbozi.cz

Vychodil Aleš Bc.
Mobil: +420 605 221 253
E-mail: vychodil@elektrozbozi.cz

Burda Jan
Mobil: +420 605 221 255
E-mail: burda.jan@elektrozbozi.cz

Voždová Monika
Tel.: +420 585 569 245
Mobil: +420 605 221 250
E-mail: vozdova@elektrozbozi.cz

Zásobování - Technické oddělení

Burda Zdeněk
Tel.: +420 585 569 243
Mobil: +420 605 221 239
E-mail: burda@elektrozbozi.cz

Drexler Aleš
Tel.: +420 585 569 225
Mobil: +420 605 221 260
E-mail: drexler@elektrozbozi.cz

Svoboda Zdeněk
Tel.: +420 585 569 241
Mobil: +420 605 221 261
E-mail: svoboda@elektrozbozi.cz

Svačina Petr
Tel.: +420 585 569 220
Mobil: +420 605 221 262
E-mail: svacina@elektrozbozi.cz

Šincl Pavel
Tel.: +420 585 569 234
Mobil.: +420 605 221 257
E-mail: sincl@elektrozbozi.cz

Osvětlovací technika - Technické oddělení

Černý Tomáš
Tel.: +420 585 569 227
Mobil: +420 605 221 240
E-mail: cerny@elektrozbozi.cz

Vašíček Martin
Tel.: +420 585 569 237
Mobil: +420 605 221 275
E-mail: vasicek@elektrozbozi.cz

Reklamace

Prachýlová Hana
Tel.: +420 585 569 221
Mobil.: +420 605 221 254
E-mail: reklamace@elektrozbozi.cz

Pokladna

Tel.: +420 585 569 231
Tel.: +420 585 569 232

Sklad

Steiger Jan – Vedoucí skladu
Tel.: +420 585 569 239
E-mail: steiger@elektrozbozi.cz

Krátký Petr
Tel.: +420 585 569 246
E-mail: kratky@elektrozbozi.cz

Účetní

Tel.: +420 585 229
E-mail: faktury@elektrozbozi.cz

Sekretariát

Baleková Barbora
Tel.: +420585 569 222
E-mail: balekova@elektrozbozi.cz

Obchodní ředitel

Nemček Michal
Mobil: +420 739 472 520
E-mail: nemcek@elektrozbozi.cz

Vedení společnosti

Ing. Tyl Petr

 

 

zvětšit mapu

fotky

 

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v jižních Čechách