Sponzoring

Sponzoring

Zájem o dění kolem nás je již tradiční součástí naší společnosti. Během svého působení se JAKUB a.s. stal pravidelným partnerem a sponzorem několika kulturních a charitativních projektů, které sice nemají komerční význam, ale o to více si ceníme toho, že můžeme být jejich součástí.

Namátkou lze zmínit např. festival duchovní hudby – Lípa Musica, jehož jsme již dlouholetým partnerem, konaný každoročně za účasti mnoha špičkových domácích i zahraničních umělců. Pravidelně se zde setkáváme se zvučnými jmény na poli vážné a duchovní hudby – bratři Ebenové, Ivana Bittová, Dagmar Pecková, Petr Malásek, Josef Špaček a mnoho dalších.

Velice významnou činností je pro nás podpora sportu. Sport, ať už vrcholový, či jen tak pro zábavu, vyžaduje určitou dávku disciplíny, odříkání, odhodlání a občas i týmového ducha, což jsou vlastnosti nezbytné pro každou smysluplnou lidskou činnost, včetně té naší. Výraznou doménou se pro nás během let stala podpora extraligového hokejového klubu HC Bílí Tygři Liberec. Je tedy již skoro tradicí vidět naše logo právě na jejich dresech, ale nejen tam. Jsme také velkými příznivci fotbalu, proto se velmi zajímáme o podporu fotbalových klubů v našem okolí. Nutno dodat, že náš zájem není upřen zdaleka jen na kluby ve vyšší soutěži, ale stejně důležité jsou pro nás týmy hrající v soutěžích nižších. V současnosti podporujeme divizní FC Nový Bor, druholigový FK Slovan Varnsdorf, a dále Arsenal Česká LípaFK Cvikov hrající v oblastních soutěžích. V rámci podpory se naše logo objevuje také na stadionu FK Viktoria ŽižkovFK Slavoj Vyšehrad. Vidět nás můžete rovněž při utkáních ligy v házené – ZORA Olomouc, basketbalu – BK Olomouc a při nejrůznějších atletických soutěžích – AC Olomouc.

V neposlední řadě také nesmíme zapomenout na charitativní činnost – namátkou můžeme zmínit podporu nadace na záchranu kostela Petra a Pavla v Horním Prysku. Jakožto ryze česká společnost máme vztah k naší národní historii a každá památka je určitým odkazem našich předků, proto považujeme za samozřejmé podporovat zachování těchto staveb pro budoucí generace.

Věříme, že se naše pole působnosti časem ještě rozšíří, jelikož bereme tuto podporu i jako příjemnou povinnost k našemu okolí, jehož jsme součástí.

 

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v jižních Čechách